Наші конкурси та акції

“Захист слабких-справа сильних”

Саме такий епіграф наша команда проєкту “Дві сторони життя тварин крізь призму людського фактору” обрала для реалізації наступних стратегічних напрямків діяльності. Хочемо поділитись нашими планами та заохотити до участі усіх небайдужих!!!
Не важливо чи ви кредитори, депутати, лікарі, юристи чи люди інших професій! Долучайтесь до творіння добра! Будемо раді будь-якій наданій Вами допомозі! Ми відкриті до співпраці і спілкування!

СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМКИ ПРОЄКТУ:
1. Візит з інтерактивною промоцією до інших шкіл I ступеня (розповсюдження друкованої продукції та збір добровільних пожертвувань), лютий-березень
2. ІІІ Всеукраїнський конкурс творчих робіт школярів «Гуманне ставлення до тварин» (4-6 класи), лютий
(до 06.03.2020)
3. Всеукраїнській акції «Подарунок для Пухнастика», березень
4. Всеукраїнський фотоконкурс «Притулок для тварин очима дітей», квітень (до 30.04.2020)
5. Візит з інтерактивною промоцією до інших шкіл II-III ступенів (розповсюдження друкованої продукції та збір добровільних пожертвувань), квітень-травень
6. Всеукраїнський конкурс "Будка мрії", травень
(до 08.05.2020)

P.S. Усі конкурси та акції проводяться за сприяння Благодійної організації «БФ «Щаслива лапа» та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки.

/Files/photogallery/1341/7.1.jpg/Files/photogallery/1341/7.2.jpg/Files/photogallery/1341/7.3.jpg/Files/photogallery/1341/7.4.jpg/Files/photogallery/1341/7.5.jpg