Відвідуємо домажир

Все починалося ось так! Візит випускника, роздуми, ідеї і прийняте рішення... Потрібно починати!!!Попрацювали, сіли в автобус і поїхали! Саме так зробили класні керівники 5-11 класів 27 квітня 2018 р.!А все почалося з приходу до школи нашого випускника Петра Кулика, який працює менеджером у Ведмежому притулку Домажир. Ми познайомилися з одним із проектів Міжнародного Благодійного Фонду FOUR PAWS, який займається збереженням популяції бурих ведмедів в Європі та створенням умов для тварин, які постраждали від людської жорстокості і більше не здатні повернутись у дику природу.

І ось народилась ідея - розпочати шкільний двомовний проект « Дві сторони життя тварин через призму людського фактору»"Two aspects of animals life through the prism of the human factor"
Зачаровані природою, мовою і інтелектом менеджера Притулку Петра, в якого горіли очі від улюбленої роботи, облаштуванням території, ну і звісно улюбленцем ведмедем Потапом, який дуже любить працювати на публіку , наші серця вразили страшні історїї життя цих тварин. Це унікальний реабілітаційний центр!!! Їх рятують!!! Яке щастя, що цей процес розпочався і ми до цього маленькою часточкою долучилися і надалі будем допомагати в міру наших можливостей. Ми повністю підтримуємо екологічну концепцію ПритулкуДомажир!

/Files/images/dv_storoni_jittya_tvarin_cherez_prizmu_lyudskogo_faktoru/0.2.jpg/Files/images/dv_storoni_jittya_tvarin_cherez_prizmu_lyudskogo_faktoru/0.8.jpg /Files/images/dv_storoni_jittya_tvarin_cherez_prizmu_lyudskogo_faktoru/0.7.jpg /Files/images/dv_storoni_jittya_tvarin_cherez_prizmu_lyudskogo_faktoru/0.6.jpg /Files/images/dv_storoni_jittya_tvarin_cherez_prizmu_lyudskogo_faktoru/0.1.jpg/Files/images/dv_storoni_jittya_tvarin_cherez_prizmu_lyudskogo_faktoru/0.10.jpg/Files/images/dv_storoni_jittya_tvarin_cherez_prizmu_lyudskogo_faktoru/0.11.jpg/Files/images/dv_storoni_jittya_tvarin_cherez_prizmu_lyudskogo_faktoru/0.12.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 61