Ліцей №66 – загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів.

Станом на 1 вересня 2022 навчального року у ліцеї навчається 1044 учні у 38 класах:

• у школі I ступеня -13 класів, 355 учнів;
  • у школі II ступеня -19 класів, 533 учнів;
  • у школі III ступеня – 5 класів, 116 учнів.

Проєктна потужність освітнього закладу – 1200 учнів.

Мова освітнього процесу - українська мова.

У ліцеї учні вивчають з першого класу англійську мову, з п’ятого класу – польську мову. Опанування знань з англійської мови здійснюється з використанням автентичних підручників Pearson.

Ліцеїсти 10 класу мають можливість обрати профільні напрямки з англійської мови чи інформаційних технологій.

Ліцей не надає додаткових освітніх послуг.

Освітній заклад не має гуртожитку для проживання учнів.

Впроваджено в освітній процес електронний журнал та щоденник на платформі "Навчання та технології"

Місія ліцею:

Створення оптимальних умов для однакового доступу до якісної освіти, розвиток особистості кожного учня залежно від його освітніх потреб та можливостей. Орієнтація ліцею на динамічне зовнішнє середовище; посилення взаємодії школи та соціуму, налагодження комунікаційних, функціональних творчих зв'язків між школою та соціальними інституціями з метою забезпечення якісної освіти учнівської молоді.

ЛІЦЕЙ 66 – це

• Громадсько-активна інституція;
  • Освітній заклад формування життєвих компетентностей та гармонійного розвитку;
  • Формування спільноти, об’єднаної пристрастю, метою та співпрацею;
  • Професійна соціально-психологічна служба;
  • Діяльнісний підхід Парламенту учнівського самоврядування; Пілотування інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» ;
  • Інноваційний навчально-науково-виробничий комплекс "Школа-коледж-університет -підприємство при НУ "Львівська політехніка"; Інноваційно-навчальний комплекс "ІТ-освіта при ПВНЗ "Комп'ютерна академія "ШАГ"";
  • Проєкт "ІТ-школа SAMSUNG";
  • Єдиний навчальний центр Львівщини з підготовки учнів до здачі PTE (Pearson Test of English) міжнародного іспиту з англійської мови;
  • Українсько-шведський проєкт "Екологічна культура через уроки сталого розвитку";
  • Проєкт «Здорова постава»;
  • Українсько-польський проєкт «Цілі сталого розвитку»