Гасло євроклубу: “Through difficulties to the stars”

/Files/images/na_sayt/puzzle4pp.jpg

Учнівський Євроклуб «Puzzle» – це молодіжна організація, покликана інформувати учнівську організацію про інтеграційні процеси в Україні, спілкуватися зі своїми однолітками за кордоном, пропагувати європейські цінності, обмінюватися досвідом та інформацією.

Євроклуб «Puzzle» є добровільною неполітичною молодіжною організацією.

Діяльність Євроклубу ґрунтується на принципах демократії, законності, гласності, гуманізму, рівноправності всіх його членів, персональної відповідальності членів клубу за доручену справу.

Основними завданнями Євроклубу є:

• Активізація навчального, наукового, творчого потенціалу учнів, формування національної самосвідомості, активної громадської позиції.
  • Забезпечення захисту прав і свобод молоді, їхньої гідності і честі.
  • Члени клубу беруть участь у тематичних семінарах, тренінгах, конференціях, круглих столах, іграх, фестивалях. До форм роботи клубу також належать молодіжні обміни, конкурси, презентації, публікація та поширення літератури на тематику ЄС.