Ще одна добра справа

Сьогодні зібрані нами дитячі україномовні книжки та підручники для дітей різного шкільного віку були передані засновниці Шведського Хабу Гусар Ангеліні .

За ініціативи бібліотекарів ліцею Ірини Гамової , Романії Дергач та заступника директора ЛІлії Фещук, ми стали учасниками благодійного проєкту «Книжки для українських дітей у Швеції» , організованого Посольство України в Швеції, Swedish HUB Kyiv спільно з «Офісом дій».
Ми прагнемо подарувати кожному маленькому українцю на чужині частинку дому, втілену в українській книжці.

Зібраний фонд книжок буде переданий та розподілений освітнім закладам і бібліотекам у Швеції.