Зміна режиму роботи

До уваги батьків і учнів ліцею!

Ми з 14.03.2022 розпочинаємо у нашому ліцеї навчання з використанням дистанційних технологій в умовах військового стану в країні!
Організація освітнього процесу через дистанційні технології - це навчання з чітким режимом роботи та можливістю учням навчатися відповідно до освітньої програми.
Педагогічний колектив ліцею працюватиме з учнями використовуючи синхронний, асинхронний режим навчання, акцентуючи увагу на активних уроках та уроках через спрощену систему . Педагоги разом з учнями використовуватимуть систему Class Room.
Запрошуємо разом з нами , до тимчасового навчання і всіх бажаючих дітей з переселених територій України.

Ми- нація мудрих та інтелектуальних людей! Навчаймося для себе і України! Це наш час!