Проект «Старшокласники – молодшим школярам: як уберегти себе від небезпек у Інтернеті?»

До дня безпеки в Інтернеті у школі стартував 10 лютого і завершився 23 лютого проект «Старшокласники – молодшим школярам: як уберегти себе від небезпек у Інтернеті?».

/Files/images/proekti/DSC_1201.JPG/Files/images/proekti/DSC_1205.JPG

Упродовж цього періоду учні 9а та 9б класів проводили волонтерську роботу з учнями початкової школи, а саме бесіди у інтерактивному режимі з пропозицією розгляду друкованих матеріалів: бюлетнів, буклетів.

Метою даного спілкування було ознайомити учнів з усіма можливими небезпеками в Інтернеті, навчити їх правильно реагувати на проблемні ситуації при користуванні комп’ютерною мережею.

/Files/images/proekti/DSC_1206.JPG/Files/images/proekti/DSC_1464.JPG

Сподіваємось, що молодші школярі задоволені спілкуванням з старшокласниками!

/Files/images/proekti/DSC_1471.JPG/Files/images/proekti/DSC_1251.JPG