Вітаємо учня 7-Б класу Ханаса Дем'яна з 1 місцем у онлайн олімпіаді з англійської мови "КІТ".

Вітаємо п.Василя Велебніка, вчителя захисту України з 1 місцем у коркурсі "Вчитель року-2023"

Ліцей на спільнота радіє перемозі у конкурсі проектів "Безпечна школа"! Браво! Матимемо можливість втілити ідеї змін середовища укриття!

Щирі вітання Наталії Тавенко з перемогою у Конкурсі "Упішний педагог", 2022 рік.

Вітаємо наших педагогів з отриманням поважних відзнак: Ірину Юрчик за високу педагогічну майстерність, небайдужість до потреб держави у часи війни, за вагомий внесок у розвиток учнівської молоді нагороджено Подякою управління освіти м.Львова; Василя Велебніка - за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді Подякою МОН України! Пишаємося колегами! Подальших успіхів!