Людина — частина природи.

Тож потяг до всього живого закладений у ній від народження і найяскравіше виявляється в дитячому віці.

Даний проект дозволять сформувати та розвинути знання про природу, про взаємозв'язки людини з природою, діти більш детально ознайомляться із природоохоронними заходами.

Проект спрямований навчити дітей здобувати знання самостійно (збирати необхідну інформацію, вміти її аналізувати з різних точок зору, уміти робити висновки) та застосовувати їх; стимулювати інтерес до проблем екології, проблем енергозбереження, формувати екологічну культуру майбутнього господаря нашої держави - України.

Мета: формувати активну соціальну позицію; виховувати екологічну культуру особистості, почуття особистої відповідальності за охорону довкілля, проблем енергозбереження, любові до рідного краю.

Очікуваний результат:
  • оволодіти правилами раціонального природокористування;
  • сформувати уміння підтримувати навколишнє середовище екологічно безпечним
  • залучити школярів до природоохоронної діяльності
  • навчити заощаджувати енергоресурси
  • розвивати інформаційно-технологічні компетентності в учнів