100% укомплектованість педагогічними кадрами;

Якісний склад педагогічного колективу

за віком:

  • 20-30 років -22;
  • 30-40 років - 32;
  • 40-50 років - 23;
  • 50-60 років - 5;
  • понад 60 років - 15

за педстажем:

  • до 3-х років - 20;
  • до 10 років - 17;
  • до 15 років - 14;
  • до 25 років - 19;
  • понад 30 років – 2

за категоріями:

  • вища категорія" - 41;
  • "перша категорія" - 13;
  • "друга категорія" - 13;
  • "спеціаліст" – 30

за званнями:

  • "Заслужений працівник освіти України" - 1;
  • "старший учитель" - 22;
  • "учитель-методист" - 7

Список педагогічних працівників ліцею станом на 01.09.2022 р.

№ з/п Прізвище, ім’я, по-батькові працівників Посада Примітка
1. Алексєєва Роксолана Ігорівна Вчитель початкових класів декрет
2. Антонюк Зоряна Орестівна Асистент вчителя
3. Бадло Ірина Ігорівна Вчитель інформатики
4. Білозір Тетяна Василівна Вчитель англійської мови
5. Борис Наталія Омелянівна Вчитель трудового навчання
6. Бурбан Лідія Веніамінівна Вчитель початкових класів
7. Бучинська Ірина Олегівна Вихователь ГПД
8. Бучковська Олена Едуардівна Вчитель початкових класів
9. Васюк Ольга Степанівна Вихователь ГПД
10. Ващук Оксана Андріївна Вчитель біології
11. Велебнік Василь Павлович Вчитель «Захисту України»
12. Веренкова Віра Василівна Вчитель англійської мови
13. Висоцька Оксана Михайлівна Вчитель інформатики
14. Воробей Ірина Ярославівна Вчитель інформатики
15. Гаврилів Віра Василівна Асистент вчителя
16. Галела Любов Іванівна Вчитель географії
17. Гимза Оксана Стефанівна Асистент вчителя
18. Гимон Лідія Григорівна Вчитель історії
19. Голуб Ольга Сергіївна Вчитель фізичного виховання
20. Горішна Галина Степанівна Вчитель математики
21. Дацько Зоряна Ігорівна Вчитель української мови та літератури
22. Диб’як Оксана Іванівна Вчитель фізики
23. Дмитрах Галина Михайлівна Вчитель початкових класів
24. Дмитрик Олена Орестівна Вчитель математики
25. Довба Василина Василівна Вчитель математики
26. Дорощук Соломія Русланівна Вчитель польської мови
27. Драган Тамара Олексіївна Заступник директора з НВР
28. Дубас Лариса Володимирівна Вчитель української мови та літератури
29. Єдігарєва Лілія Іванівна Вихователь ГПД
30. Зелінська Марина Миколаївна Асистент вчителя
31. Зінько Віра Михайлівна Асистент вчителя
32. Зубченко Оксана Володимирівна Вчитель зарубіжної літератери
33. Карвацька Оксана Андріївна Вчитель польської мови
34. Карпінська Наталія Володимирівна Вчитель початкових класів
35. Карфут Марія Ярославівна Вчитель історії
36. Кахнич Оксана Миколаївна Асистент вчителя
37. Кіндрат Марія Іванівна Вчитель початкових класів
38. Ковальчук Любов Миколаївна Вчитель початкових класів
39. Константинова Анна Володимирівна Асистент вчителя
40. Кравець Христина Віталіївна Вчитель початкових класів
41. Крижановська Леся Іванівна Вчитель початкових класів
42. Кулеба Наталія Петрівна Вчитель української мови та літератури
43. Макогін Людмила Іванівна Вчитель польської мови
44. Максимич Любов Миколаївна Вчитель початкових класів
45. Маланчук Юлія Богданівна Асистент вчителя
46. Марцишин Алла Василівна Соціальний педагог
47. Мельничук Оксана Євгенівна Вчитель біології
48. Микуш Юлія Остапівна Вчитель географії
49. Миронюк Оксана Іванівна Вчитель англійської мови
50. Москва Галина Петрівна Вчитель української мови та літератури
51.Н Нагірна Світлана Степанівна Вчитель математики
52. Нагурська Тетяна Романівна Вчитель музичного мистецтва
53. Назар Оксана Зіновіївна Директор
54. Ольшанська Людмила Станіславівна Вчитель образотворчого мистецтва
55. Павлович Ірина Володимирівна Асистент вчителя
56. Пантелейчук Світлана Валеріївна Вчитель української мови та літератури
57. Пастернак Ірина Михайлівна Вчитель інформатики
58. Підгребельна Галина Богданівна Вчитель англійської мови
59. Поломана Тетяна Михайлівна Вчитель зарубіжної літератури
60. Потапова Наталія Михайлівна Вчитель української мови та літератури
61. Потерейко Любов Романівна Вчитель хімії
62. Приймак Оксана Володимирівна Вчитель фізичного виховання
63. Пушкар-Гуцал Олеся Володимирівна Вчитель початкових класів
64. Резнічук Наталія Ігорівна Вчитель образотворчого мистецтва, керівник гуртка
65. Рендіна Ольга Василівна Вчитель англійської мови
66. Рик Ярослав Іванович Вчитель фізики
67. Романовська Юлія Володимирівна Вчитель англійської мови
68. Росипська Тетяна Василівна Вчитель польської мови декрет
69. Рудик Андрій Іванович Вчитель фізичного виховання
70. Сагайдачна Галина Святославівна Вчитель англійської мови
71. Сафонова Галина Йосипівна Практичний психолог
72. Скоморохова Тетяна Володимирівна Керівник гуртка
73. Сороката Яніна Іванівна Асистент вчителя
74. Стадник Наталія Миколаївна Вчитель історії
75. Статутяк Наталія Олегівна Вчитель початкових класів
76. Тавенко Наталія Анатоліївна Заступник директора з НВР
77. Тараско Ольга Романівна Вчитель початкових класів
78. Тимків Марія Богданівна Вчитель англійської мови декрет
79. Тиндик Наталія Анатоліївна Вчитель хімії
80. Труш Наталія Петрівна Вчитель англійської мови
81. Трущак Оксана Василівна Заступник директора з НВР
82. Фещук Лілія Тарасівна Заступник директора з НВР
83. Фещук Юрій Богданович Керівник гуртка
84. Фортуна Ганна Михайлівна Вчитель початкових класів
85. Хабло Наталія Іванівна Вчитель англійської мови
86. Хлібишин Наталія Василівна Вчитель образотворчого мистецтва
87. Хом’якова Ксенія Миколаївна Вчитель математики
88. Хома Михайло Миколайович Вчитель фізичного виховання
89. Чорна Анна-Катерина Андріївна Вихователь ГПД
90. Шенгелія Юлія Миколаївна Вчитель англійської мови
91. Шеретько Софія Іванівна Вчитель англійської мови
92. Шкробут Руслана Ігорівна Вчитель початкових класів декрет
93. Юрчик Ірина Василівна Заступник директора з НВР
94. Якимович Ярослав Мар’янович Керівник гуртка шахів
95. Янішевська Ярослава Григорівна Вчитель трудового навчання
96. Яцишин Марія Степанівна Вчитель початкових класів
97. Яцишин Юлія Степанівна Вчитель української мови та літератури

Список технічного персоналу станом на 01.09.2022 р.

Прізвище, ім’я, по-батькові працівників Посада Примітка
Бавут Іван Михайловичдвірник
Блонський Михайло Андрійович (сумісник) Юрисконсульт
Бучко Богдан Михайлович Заступник директора з АГР
Бучко Надія Іванівна Прибиральник службових приміщень
Висоцький Олег Мирославович Інженер електронік
Волювата Руслана Вікторівна Прибиральник службових приміщень
Гамова Ірина Ярославівна Зав. бібліотекою
Гнатик Ігор Йосипович двірник
Гнатик Розалія Євстахівна Прибиральник службових приміщень
Дергач Романія Богданівна Бібліотекар
Думин Володимир Володимирович Інженер електронік
Затильний Юрій Анатолійович Двірник
Карпінська Леся Григорівна Прибиральник службових приміщень
Кезик Орест Михайлович Електромонтер з ремонту та обслуговування устаткування
Куза Олександра Олександрівна Лаборант
Копитко Наталія Іванівна Прибиральник службових приміщень
Кузьмин Степан Михайлович Охоронник
Куч Руслана Петрівна Головний бухгалтер
Мальцева Тетяна Володимирівна Медична сестра
Манукян Марта Андріївна Юрисконсульт
Мартин Ганна Миколаївна Прибиральник службових приміщень
Нуцковська Марія Теодорівна Прибиральник службових приміщень
Нуцковський Станіслав Іванович Робітник з комплексного обслуговування та ремонту будівлі
Піх Мирослава Степанівна Секретар-друкарка
Речевський Володар Орестович Лаборант
Слободенюк Алла Анатоліївна Бухгалтер
Сосновська Світлана Теодорівна Прибиральник службових приміщень
Топій Ганна Миколаївна Гардеробник, прибиральник службових приміщень
Федюк Лідія Михайлівна Секретар-друкарка декрет
Швед Дарія Михайлівна Прибиральник службових приміщень
Ющишин Світлана Юріївна Прибиральник службових приміщень
Кiлькiсть переглядiв: 450