ВИВЧЕННЯ ЛАТЕРАЛЬНОГО МИСЛЕННЯ
ЗА ЕДВАРДОМ ДЕ БОНО

У рамках проекту «Креативна інноваційна особистість – мета освіти XXI століття» 17 листопада актова зала ССЗШ №66 м. Львова стала епіцентром цікавого педагогічного дійства – вивчення латерального мислення за Едвардом де Боно.

/Files/images/na_sayt/IMG_1308.jpg/Files/images/na_sayt/IMG_1306.jpg

Творчі групи надали можливість усім присутнімвивчити цікаву людину, проаналізувати моменти прояву латерального мислення, стати учасником міні театралізованого дійства аналізу за де Боно «шість капелюхів».

Метафора капелюхів є свого роду рольовою мовою, на якій легко обговорювати і переключати мислення, відволікаючись від особистих переваг і нікого не ображаючи.

/Files/images/na_sayt/IMG_1338.jpg/Files/images/na_sayt/IMG_1337.jpg

Опираючись на даний метод учителям школи вдалося паралельно до вивчення латерального мислення проаналізувати навчання дітей з особливими освітніми потребами, що навчаються за індивідуальним планом.

Відчутна турбота і теплота почуттів учителів, що розповідали про своїх вихованців. Очевидним є результат соціалізації і адаптації дитини з особливими потребами, що навчається в школі та спілкується з учнями.

Скептикам рекомендуємо розвивати своє світобачення та креативність, ознайомившись з латеральним мисленням, повірити у можливість соціалізації дитини з особливими потребами.

Дякуємо за ідею даного дослідження директору п.Лілії Фещук, практичному психологу п.Галині Сафоновійза коригування роботи творчих груп, а також усім, хто підготував виступи і був активним учасником педагогічного спілкування:Г.Москві, І.Воробей, О.Довганик, Н.Садовській, В.Коркуні, Г.Фортуні, Т.Турчак, Т.Білозір, Н.Труш, О.Голуб, А.Марцишин, Н. Борис, Т.Росипському, Н.Торищак, О.Васюк, Г.Дмитрах, Н.карпінській, Н.Хабло, Л.Максимич, О.Ващук.

Чекаємо на нові ідеї, творчі обговорення та педагогічні читання!

/Files/images/na_sayt/IMG_1435.jpg