/Files/images/na_sayt/0_4ab80_3f670cb0_L.gif

КОНСПЕКТ УРОКУ

/Files/images/na_sayt/PC110037.JPG

Поняття про швидкість.
Задачі на знаходження швидкості руху

КОНСПЕКТ УРОКУ

/Files/images/na_sayt/DSC01357.JPG

Birthday celebration in countries of the European Union

Конспект уроку

/Files/images/na_sayt/IMG_0585.jpg

18 лютого у 8-а класі проведено відкритий бінарний урок з всесвітньої історії та інформатики на тему:

«Епоха Відродження. Наука. Культура. Мистецтво.»«Алгоритми з розгалуженням».

Урок відвідали вчителі школи та батьки. Цікаве дійство, наповнене духом епохи Ренесансу збагатив учасників уроку духовно і надав нові знання та навики роботи з ІКТ.

На уроці було використано різні форми: групова робота; робота в парах; індивідуальні та колективні творчі мультимедійні міні-проекти; бліц-опитування; тестування з використанням алгоритмізації та програмування; засвоєння знань з використанням випереджаючого навчання.

Вчителі п.Оксана Трущак та п.Наталія Стадник дякують усім учасникам уроку за старанність, за підтримку і за участь у творчому процесі.

Урок веб-дизайну
у національному музеї ім. А.Шептицького

Урок веб-дизайну у національному музеї ім. А. Шептицького це щось незвичайне, цікаве і нове.

Провела вч.інформатики п.Оксагна Трущак.

тема уроку "Використання гіперпосилань у фреймах"

конспект уроку

Народні художні промисли України

7 лютого 2014 р. у стінах нашої школи вчителями географії - Л.Фещук, Л.Галели, трудового навчання - Н.Борис, художньої культури - Л.Лучинської та інформатики - І.Пастернак було проведено бінарний урок у 9-А класі на тему: "Народні промисли України".

Урок відвідали вчителі та батьки нашої школи; інспектор відділу освіти Франківського райво - п.Дарія Гавриляк.

На уроці учні демонстрували дослідження у вигляді відеорокликів та презентацій про народні художні промисли України та показали майстер-клас з бісероплетіння. вишивки, розпису, писанкарства та декупажу.

конспект уроку

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

/Files/images/na_sayt/0_4ab80_3f670cb0_L.gif