Cемінар з елементами тренінгу «Навчаємося з радістю»

Практичним психологом школи п. Г. Сафоновою та вчителями початкових класів п. М. Кіндрат і п. О.Васюк проведено семінар з елементами тренінгу «Навчаємося з радістю» для батьків учнів 1-Б класу, з метою подолання причин дезадаптації.

Попередньо було проведено анкетування батьків на визначення емоційно-вольової готовності до навчання, тестування учнів та спостереження за ними.

Так, як дезадаптація у новому шкільному середовищі залежить від багатьох чинників, батьки були ознайомлені з ними та отримали поради і рекомендації щодо їх вирішення.

Під час тренінгового заняття батьки побували в ролі учнів. Виявили велику зацікавленість до поставленої проблеми досягнення успіху дитиною. Активно обговорювали та ініціювали методи і шляхи виховання успішної, сучасної і креативної дитини.

/Files/images/na_sayt/izobrazhenie_011.jpg