Флеш-моб з нагоди 70-ої річниці смерті Митрополита Андрея Шептицького

9 листопада, у День української мови та писемності, на подвір’ї шести церков Львова відбувся флеш-моб з нагоди 70-ої річниці смерті Митрополита Андрея Шептицького. Після закінчення дитячих богослужінь школярі роздавали парафіянам десять різновидів листівок із цитатами, висловами та уривками з послань видатного богослова. Зацікавлені такою акцією, львів’яни радо брали листівки із цитатами-порадами провідника духовного життя, які є актуальні і сьогодні.

На подвір’ї храму святих Володимира та Ольги (вул. Симоненка,5) учні нашої школи також прийняли активну участь у флеш-мобі. Листівки з порадами та дороговказами митрополита Андрея Шептицького парафіяни розібрали одну за одною.

/Files/images/na_sayt/IMG_0005.jpg/Files/images/na_sayt/IMG_0007.jpg