Інформуємо наших ліцеїстів і їх батьків!

... На канікулах адміністрація ліцею і класні керівники проводили моніторинг: де перебувають діти, чи мають можливості доступу до он-лайн навчання. Є багато додаткових факторів, що впливають на якість навчання: технічне забезпечення, підключення до Інтернету, психологічні аспекти, пов’язані з кількістю членів сім’ї, що одночасно перебувають вдома, кількістю одиниць техніки на усіх вдома. Ми розуміємо, що діти початкової школи потребують особливої вашої уваги. Хочемо зазначити, що тут є окремі моменти складності роботи через цифрові платформи, типу Google Сlass for Education і для вчителів. Не усі вчителі мають 100%-ву можливість працювати виключно дистанційно, тому тут також має бути ваше розуміння . Віримо, що завжди можна знайти спільне рішення, яке буде підходити усім.
#карантинонавчанняЛ66